اسپلینت هالوکس والگوس در تهرانسر

اسپلینت هالوکس والگوس در تهرانسراسپلینت هالوکس والگوس در تهرانسر می تواند فشار موضعی ناشی از این مشکل را کاهش دهد. مطالعات نشان داده است که استفاده از این اسپلینت می تواند درد بیماران مبتلا به هالوکس والگوس را کاهش دهد که توسط متخصصین ارتوپد فنی در تهرانسر ساخته می شود. در موارد خفیف استفاده از این اسپلینت می تواند در اصلاح فرم پا موثر باشد. ولی تحقیقات تاثیر آن را جزئی دانسته و در موارد جدی انجام عمل جراحی را پیشنهاد می کنند. بعد از انجام جراحی برای درمان هالوکس والگوس در تهرانسر و قرار گرفتن استخوان در راستای صحیح، اسپلینت مخصوص آن می تواند کمک کننده باشد. به این صورت که با تسریع بهبود بافت نرم میزان نتیجه بخشی عمل جراحی را بالا می برد.

فواید استفاده از اسپلینت هالوکس والگوس در تهرانسر

به طور کلی استفاده از این بریس فواید و نکات مثبتی را به همراه دارد. این موارد می توانند برای فرد مبتلا به هالوکس والگوس بسیار کمک کننده و با اهمیت واقع شوند:

 • اصلاح تغییر شکل خفیف انگشت شست
 • کاهش درد و التهاب قسمت جلو پا مبتلایان هالوکس والگوس
 • پیشگیری از ایجاد هالوکس والگوس
 • کمک به بهبودی بعد از عمل
 • کاهش زمان بهبودی با بستن این اسپلینت هالوکس والگوس در تهرانسر
 • کاهش خطر ابتلا به آرتروز
 • حفظ انعطاف پذیری پا
 • قرار گرفتن در کفش های راحتی با سطح پنجه پهن
 • قابل دسترسی و استفاده آسان

آیا برای درمان هالوکس والگوس در تهرانسر همیشه نیاز به جراحی است؟

ارتوپدفنی در تهرانسر درمان هالوکس والگوس در تهرانسر
جهت مشاوره، رزرو نوبت، ویزیت با شماره های ۰۲۱۴۴۵۰۸۶۵۲ و ۰۲۱۴۴۵۰۴۴۲۳تماس بگیرید.

هالوکس والگوس همیشه همراه با  درد نیست. بسیاری از مبتلایان، حداقل در اوایل، این را یک مشکل زیبایی، و نه پزشکی می دانند. در برخی موارد نیازی به درمان یا حتی استفاده از اسپلینت هالوکس والگوس نیست. زیرا مشکل به حدی کوچک است که تاثیری بر زندگی روزمره فرد ندارد. با توجه به خطر عمومی هر نوع جراحی و محدودیت های بعد از آن، جراحی هالوکس والگوس به صرف جنبه زیبایی انجام نمی شود. اما برای نوع پیشرونده هالوکس والگوس، که حتی با بستن اسپلینت دچار تغییر شکل مداوم است، جراحی پیشنهاد می شود. حتی اگر بیمار از درد شکایت نداشته باشد. هرچه موقعیت انگشت شست پا دیرتر اصلاح شود، عوارض شدیدتری در پی خواهد داشت.

چه مدت باید از اسپلینت هالوکس والگوس استفاده کرد؟

باید توجه داشت که پاسخ این سوال برای هر پا متفاوت است. طول مدت استفاده و نتایج حاصل شده به متغیرهای مختلفی بستگی دارد. از جمله شدت مشکل و زاویه انگشت شست، فشار وارده از بافت های اطراف و انطباق فرد با اسپلینت.

انطباق فرد با این اسپلینت  بسیار حیاتی است. به طور کلی توصیه می شود بستن این اسپلینت با ۲۰ دقیقه در روز شروع شود. سپس به آرامی به ۲_۳ ساعت در روز و در طول شب افزایش یابد. در صورت احساس ناراحتی میتوان کشش بندها را کاهش داد. تسکین درد معمولا در همان اوایل استفاده از اسپلینت مشخص می شود. سپس می توان مشاهده کرد که انگشتان در ۶_۸ هفته اول شروع به اصلاح می کنند. باید توجه داشت که از پوشیدن کفش های پنجه باریک در طی روند درمان حتما خودداری شود.

چه کسانی به خدمات ارتوپدفنی در تهرانسر نیاز دارند:

گروه اول از افرادی که به خدمات ارتوپدفنی در تهرانسر نیاز دارند عبارتند از: افرادی که دارای مشکلات پا درد، زانودرد، کمردرد، صافی کف پا، عقب زدگی زانو، بدشکلی پا و کسانی که پا، دست، چشم و گوش خود را ازدست داده اند و نیاز می باشد برایشان وسیله ای ساخته شود. این افراد ممکن است به اسپلینت هالوکس والگوس در تهرانسر نیاز داشته باشند.

گروه دوم  از افرادی که به خدمات ارتوپدفنی در تهرانسر نیاز دارند عبارتند از: کسانی که دارای معلولیت های مختلف هستند مانند افراد ضایعه نخاعی، فلج اطفال، جانبازان گرانقدر، افرادی که دچار سکته مغزی شده اند، افراد مبتلا به فلج مادرزادی و …..

گروه سوم  از افرادی که به خدمات ارتوپدفنی در تهرانسر نیاز دارند عبارتند از: کسانی که به صورت اورژانسی مراجعه می کنند  و دچار حادثه شده اند مانند: تصادف، پرت شدن از ارتفاع و… که نیاز فوری به وسایل کمکی و تثبیتی دارند.

منابع اسپلینت هالوکس والگوس در تهرانسر

 1. joint-surgeon.com
 2. algeos.com
 3. pubmed.ncbi.nlm.nih.gov
 4. alphaorthotics.com

برای اطلاعات بیشتر در زمینه کفش طبی، لینک زیر را مطالعه فرمایید.

کفش طبی در تهرانسر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *